ZONDAG-AFDELING:


Zondagselectie Seizoen 2015-2016:

Trainer/Coach: Rob van der Kaaij(1), Jurgen Bouwens (2) Nicky Heesels(Ass tr 2).

Keepertrainer: Jurgen Bouwens

Assistenttrainer: Remon van Nunen

Technische zaken selectie: Remon van Nunen

Verzorging:Wendy Musters en Kenny Staps

Begeleiding: Peter Musters (1), Ad Janse(1), Toine van den Boom (2)

Grensrechter: Fred Smulders(1), Cevdet Karaoglan(2).

Wedstrijdcoordinator (1e): Mike van de Leur

Wedstrijdcoordinator (2e): Marcel Graafmans/John Huijbregts

Spelers: Jordi van Huijgevoort, Roy van Nunen, Giovanni Schouten, Johnny van Vessem, Sander Staps, Recep Saglik, Wesley Verhagen, Brian Zwijgers, Dylan Haans, Jordy Hoppener, Randy d’Lor, Yavuz Cosar, Brian Verheem, Mike van Huijgevoort, Ibo Tektas, Gokhan Celik, Michael Smulders, Corne Akkermans, Aba Bah, Kenny Staps, Burak Tosun, Rami Sugen, Sezer Piri, Danny van Nijnatten, Dennis Mutsaers, Maurice Dekker, Aisharon Hersisia, Dennis Tukker, Erwin de Cock, Erdem Yigit, Dennis Musters, Wilton Sebens, Ertug Karagoz, Cevdet Karaoglan, Reno Maas, Jarni van Huigevoort, Furkan Kocadag, Ensar Kapusuz, Anuar Anouri en Erik Jan Metselaar

  

Overige Senioren Seizoen 2015-2016


Sc Olympus 3

Leiders: Bas van Boxtel, Corné van Dijk en Toine Peeters.

Grensrechter: John Timmermans.

Spelers: Ahmed Abaghough, Kees van Asten, Eric van Helvert, Hans van Huijgevoort, Erwin van Huyksloot, Toine Peeters, Gert-Jan Robben, Ron van de Sande, Joris Smits, Pim Smolders, Michaël Sparidaans, Danny Sparidaens, Rob Verheijden en Bas van der Weyst.



Sc Olympus 4

Leiders: Joshua Klerks, Christiaan Fakkert en Erwin Mol.

Spelers: Remco Aarts, Tjalling Bijma, Stefan van den Bogaard, Jochem van Dongen, Jurgen Elands, Roy Elands, Koen van den Elzen, Christiaan Fakkert, Jaap van de Groes, Jack Hoeymans, Halil Kilic, Joshua Klerks, Casper van Knippenberg, Jerry van Leeuwen, René Martens, Erwin Mol, Robert Ongenae, Paul Peters en Bram Schoonen.



Sc Olympus 5

Leiders: Hans Vissers en Jack van Laarhoven.

Grensrechter: Ed van Oudheusden.

Spelers: Mark van Aarle, William Baars, Jack van Bijnen, Corne Dirks, Roel van Dommelen, Joost Faes, Mike van Gulik, Dennis Hesselberth, Marcel van Huigevoort, Frans Hultermans, Damian Larisch, Bart de Lepper, Roel van de Molengraft, Jannus van Pruyssen, Frans van Riel, Luc van Riel, Ed Swaans en Frank Verheijden.


ZATERDAG-AFDELING:


Sc Olympus 2

Leiders: David Hilgers en Dennis van de Ven.

Spelers: Gino Adriaansen, Rick-Jan Bok, Stef van Genugten, Sven van Hegelsom, David Hilgers, Pieter Houtvast, Ruud Kremers, Daan Krosse, Jules Maris, Joris Steunenberg, Dennis van de Ven en Martijn Verspeek.


Sc Olympus 3

Leiders: Mike van de Leur,  Didier Kivits.

Spelers: Jurgen Audenaerd, Rinus Bergmans, Jurgen Bouwens, Rudy van Exel, Marius Hooft, Jurgen van Iersel, Ralph van Iersel, Roland van Iersel, Bastiaan de Koeijer, Bart Kokx, Paul Koomen, Michiel Lauwerijssen, Nico Schoone, Ron Stapel, Pim Staps, Martin Storre en Corné van der Velden.